Prístroje

Sonoforéza

Ultrazvukové ošetrenie, ktoré spôsobí jemnú mikrocirkuláciu v pokožke, zvýši metabolizmus a zároveň odplaví toxíny. Jemným prehriatím tkaniva dochádza k uvoľneniu svalového napätia, a preto sa pri tejto neinvazívnej procedúre môžete dokonale zrelaxovať. Na zlepšenie vzhľadu pleti vám navyše zapracujeme komplexne Čítať viac »

Skin Scrubber

Tento prístroj pracuje na princípe jemných vysokofrekvenčných vibrácií, ktoré sú generované s rýchlosťou 25000 pulzov za sekundu. Je to metóda ošetrenia pleti, ktorá šetrným spôsobom dôkladne vyčistí pokožku od nánosov mazotoku a upchatých pórov s okamžite viditeľnými výsledkami. Pleť zároveň Čítať viac »

Skin Analyzer

Prístroj, ktorý vypracuje analýzu prostredníctvom integrovaného počítača vo forme fotiek a grafu. Táto technológia naskenuje rôzne časti pleti, napr. krk, líca a čelo. Hydratácia pleti sa vyhodnotí na základe prieniku nepretržitého sinúsového mikroprúdu. Čím ľahšie prúd preniká do tkanív, o Čítať viac »

Ozonizér

Za pomoci ionizácie plynov a elektrického prúdu dochádza k výboji pričom vzniká plyn ozón. Priblížením sklenenej hlavice prístroja ku pokožke sa vzniknutý ozón rozptýli a zasiahne povrch epidermy na ktorej dokáže svojimi antiseptickými účinkami kožu dezinfikovať, stiahnuť póry, posilniť cievky, Čítať viac »

Hylauron Pen

Funguje na tom princípe, že sa do dávkovej komory zavedie roztok s kyselinou hyalurónovou a pod silným tlakom vzduchu sa aplikuje kvapalina kyseliny hyalurónovej. Ide o pohodlné aplikovanie účinných látok bez použitia ihiel.

Galvanická žehlička

Tento princíp galvanizácie pôsobí na využívaní plusových a mínusových iónov, teda kladne a záporne nabitých častíc, čo znamená, že vytvorením magnetického poľa sa rovnako nabité náboje odpudzujú a opačné sa vzájomne priťahujú. Tento princíp využívame na celkové zlepšenie vzhľadu našej Čítať viac »

IPL Precipulse

PreciPulse je inteligentný systém určený na ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL). Vykonáva sa v kombinácií s rádiofrekvenčným prúdom, kde je epiderma maximálne chránená a je zaručené postupné zvyšovanie teploty epidermy na takú hodnotu, aby sa zaručil očakávaný výsledok. Pôsobením IPL Čítať viac »

Plazmapen

Je novinkou v estetickej medicíne, ktorého princíp spočíva v ionizácií plynov z okolitého vzduchu a z vytvorenia mikroelektrického výboja, pričom presne zacielený lúč energie vzniknutej plazmy dokáže akoby spáliť daný bod čím sa odparí edipermis bez poškodenia okolitého tkaniva. Elektrické Čítať viac »

Kumashape

Kuma Shape v sebe kombinuje využitie infračerveného svetla, pôsobenie vákua a rádiofrekvenčného žiarenia, disponuje silným potenciálom pre dosiahnutie kvalitných výsledkov pri odburávaní tukového tkaniva a redukcie celulitídy. Funguje na princípe zmeny polarity elektród telesného tkaniva. Bipolárne vysokofrekvenčné žiarenie dokáže zahriať Čítať viac »

Dermapen

Dermapen je miniinvazívna mezoterapia, ktorá pracuje s jednorázovými mikroihličkovými nadstavcami, ktoré prepichujú pokožku a aplikujú do dermy účinné séra a komplexné látky, ktoré vniknú do nastavenej hĺbky kože 0,25 až 2,5 mm. Dermapen využíva systém automatickej vibrácie s nastaviteľnou frekvenciou Čítať viac »