Akcia mesiaca

V JÚLI KUMA SHAPE 3+1!  

Využite našu špeciálnu akciu na prístrojové ošetrenie Kuma Shape a získajte štyri ošetrenia za cenu troch! Tvarujte svoju postavu do plaviek aj v lete a zbavte sa celulitídy, spevnite pleť a omladnite efektívne a rýchlo.

Ako funguje Kuma Shape?

Kuma Shape kombinuje infračervené svetlo, rádiofrekvenčné žiarenie a vákuovú masáž, čím zlepšuje cirkuláciu krvi, zvyšuje metabolizmus a podporuje obnovu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je zníženie tukového tkaniva, eliminácia celulitídy, zlepšenie elasticity pokožky a celkové omladenie pleti.

Výhody Kuma Shape:

  • Redukcia celulitídy: Efektívne zmiernenie všetkých stupňov celulitídy.
  • Tvarovanie postavy: Remodelizácia kontúr a spevnenie pokožky.
  • Omladenie pleti: Zvýšenie elasticity a redukcia prejavov akné.
  • Podpora metabolizmu: Zlepšenie metabolických procesov a odplavenie toxínov.

Platí pre partie tela: stehná, zadok, brucho, boky, paže. Rezervujte si svoj termín už dnes!

Akcia je platná do 31.7.2024

Objednávky prijímame telefonicky
☎️ 0944 202 104 alebo online

BALÍK BASIC  

Využite jedinečnú ponuku na mesiac jún! Získajte skvelý Basic balík, ktorý obsahuje 2x Hydrafacial, 2x PRX T33 a 2x LED terapiu len za 299€. Okrem toho, obdržíte aj voucher na kozmetiku v hodnote 30€

Hydrafacial Hydrafacial je moderná neinvazívna procedúra čistenia pleti, ktorá kombinuje čistenie, exfoliáciu, extrakciu nečistôt a hydratáciu v jednom kroku. Táto procedúra je ideálna pre aknóznu pleť, rozšírené póry, suchú pokožku, hyperpigmentácie a jemné vrásky. Výsledkom je hlboko vyčistená, hydratovaná a omladená pleť, ktorá je jemnejšia a rovnomernejšia​ ​.

PRX T33 PRX T33 je revolučný chemický peeling, ktorý revitalizuje pokožku bez potreby ihiel. Tento peeling pomáha remodelovať kožu, zlepšuje jej textúru, zvyšuje pevnosť a pružnosť a odstraňuje nedokonalosti. Je ideálny pre pleť s akné, pigmentovými škvrnami a známkami starnutia.

LED terapia LED terapia je účinná liečba, ktorá využíva rôzne vlnové dĺžky svetla na zlepšenie stavu pleti. Červené svetlo stimuluje mikrocirkuláciu a podporuje obnovu buniek, zatiaľ čo modré svetlo bojuje proti baktériám spôsobujúcim akné. Táto terapia zlepšuje celkový vzhľad pleti, redukuje zápal a podporuje hojenie​​.

Objednávky prijímame telefonicky
☎️ 0944 202 104 alebo online

BALÍK LUX  

Využite našu exkluzívnu júnovú ponuku a doprajte si luxusnú starostlivosť o svoju pleť! Získajte Balík Lux, ktorý obsahuje 4x ošetrenie Kuma Shape tvár, 1x Sonoforéza s LED terapiou, 2x Hydrafacial a 2x Farbenie a formovanie obočia len za 399€. Navyše získate voucher na kozmetiku v hodnote 40€. Neváhajte a využite túto skvelú príležitosť ešte dnes!

Kuma Shape Kuma Shape je pokročilé ošetrenie, ktoré kombinuje infračervené svetlo, vákuum a rádiofrekvenčnú energiu na zlepšenie textúry a pevnosti pokožky. Toto ošetrenie pomáha znižovať výskyt vrások, zlepšuje pružnosť pokožky a podporuje celkovú regeneráciu​.

Sonoforéza s LED terapiou Sonoforéza je technika, ktorá využíva ultrazvuk na zvýšenie prieniku aktívnych látok do pokožky. V kombinácii s LED terapiou, ktorá zlepšuje mikrocirkuláciu a urýchľuje regeneráciu pokožky, toto ošetrenie poskytuje hlbokú hydratáciu a revitalizáciu pokožky​​.

Hydrafacial Hydrafacial je moderná procedúra, ktorá kombinuje čistenie, exfoliáciu, extrakciu a hydratáciu v jednom kroku. Tento neinvazívny zákrok je ideálny pre zlepšenie textúry pleti, redukciu jemných vrások a rozšírených pórov. Výsledkom je svieža, hydratovaná a žiarivá pleť​.

Farbenie a formovanie obočia Perfektne tvarované a zafarbené obočie môže výrazne zlepšiť celkový vzhľad tváre. Táto procedúra poskytuje dlhodobé výsledky, ktoré zvýraznia vaše oči a dodajú vašej tvári výraznejší rám​​.

Nezmeškajte túto exkluzívnu príležitosť na rozmaznanie vašej pokožky!

Objednávky prijímame telefonicky
☎️ 0944 202 104 alebo online

BALÍK SUPER LUX  

Využite špeciálny Balík Super Lux, ktorý obsahuje 3x Hydrafacial, 1x Dermapen, 2x Sonoforézu, 3x LED terapiu a 3x Farbenie obočia za skvelú cenu 599€. Okrem toho získate voucher na kozmetiku v hodnote 60€. Nezmeškajte túto príležitosť a doprajte svojej pleti luxusnú starostlivosť.

Hydrafacial Hydrafacial je jedinečná neinvazívna procedúra, ktorá kombinuje čistenie, exfoliáciu, extrakciu a hydratáciu. Je ideálna pre zlepšenie textúry pleti, redukciu jemných vrások a rozšírených pórov. Po ošetrení je pleť svieža, hydratovaná a žiarivá​​.

Dermapen Dermapen je revolučné mikroihličkové pero, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Pomáha zlepšiť vzhľad jaziev, vrások a jemných liniek, čím zanecháva pokožku hladkú a pevnejšiu​​.

Sonoforéza Sonoforéza využíva ultrazvuk na zvýšenie prieniku aktívnych látok do pokožky. Toto ošetrenie poskytuje hlbokú hydratáciu a revitalizáciu pleti, čím zlepšuje jej celkový stav​.

LED terapia LED terapia využíva rôzne vlnové dĺžky svetla na zlepšenie stavu pokožky. Červené svetlo stimuluje mikrocirkuláciu a obnovu buniek, zatiaľ čo modré svetlo bojuje proti baktériám spôsobujúcim akné. Táto terapia redukuje zápal a podporuje hojenie pokožky​​.

Farbenie obočia Dokonale upravené a zafarbené obočie zvýrazní vaše oči a dodá tvári výraznejší rám. Táto procedúra poskytuje dlhodobé výsledky a výrazne zlepšuje celkový vzhľad tváre​.

Objednávky prijímame telefonicky
☎️ 0944 202 104 alebo online