Služby

Diagnostika pleti

Je prístrojový analyzér pleti, ktorý meria stav vašej pokožky (štruktúra, pórovitosť, hydratácia a pigmentácia pleti). Na základe záverečného vyhodnotenia diagnostického prístroja Skin analyzer vám odporučíme vhodné ošetrenia pre daný typ pleti a druh kozmetiky na domácu starostlivosť. Diagnostika pleti je Čítať viac »

Lash lift & botox

Lash lift & botox je procedúra, kde sa prirodzené mihalnice natočia pomocou špeciálnej natáčky a šetrného liftingového krému. V priebehu krátkej chvíľky mihalnice získajú dlhotrvajúci krásne zatočený tvar už od korienkov. Pre ešte väčší efekt sa použijú profesionálne pigmenty, ktoré Čítať viac »

Úprava a farbenie obočia

Pre zlepšenie vzhľadu tváre je mať dokonale upravené obočie cieľom každej ženy, a preto vám vaše obočie upravíme tak, aby sa hodilo k typu vašej tváre a rovnako k farbe vašich vlasov.

Galvanizácia

Galvanizácia je bezbolestná neinvazívna metóda s vynikajúcimi účinkami v boji proti starnutiu. Tento prístroj využíva princíp magnetizmu za pomoci ktorého zlepšíme tonus ochabnutých častí tváre a tela, zredukujeme kruhy a vačky pod očami, rovnako vyhladíme a spevníme pokožku. Výsledkom je Čítať viac »

Liečba akné

Ponúkame niekoľko druhov ošetrenia na odstránenie akné. Niektoré ošetrenia sú vhodné pre aktívne akné, iné doporučujeme použiť pri rozšírených póroch alebo jazvách po akné. Najvhodnejší typ alebo kombináciu ošetrení vám radi doporučíme pri osobnom stretnutí, aby bolo ošetrenie čo najefektívnejšie. Čítať viac »

IPL odstraňovanie chĺpkov

Metóda IPL využíva princíp pulzného svetla, ktorý umožňuje odstraňovanie nežiadúceho ochĺpenia (epiláciu), zbavovanie sa pigmentových škvŕn, akné a taktiež touto metódou vykonávame fotorejuvenizáciu (fotoomladenie). V oblasti estetickej medicíny má toto ošetrenie významné zastúpenie. PreciPulse je inteligentný systém určený na ošetrenie Čítať viac »

KumaShape

Kuma Shape využíva pôsobenie infračerveného svetla, vákua a rádiofrekvenčného žiarenia. Disponuje silným potenciálom pre dosiahnutie kvalitných výsledkov pri odbúravaní tukového tkaniva a redukcií celulitídy. Zároveň spevňuje pokožku a vyhladzuje strie. Viac o tomto prístroji sa dočítate na podstránke prístroje. Účinky Čítať viac »

Hyaluron Pen

Je nová prevratná metóda vďaka ktorej sa šetrným a neinvazívnym spôsobom vpravuje kyselina hyalurónová do pokožky. Kyselina Hyalurónová je látka, ktorá v tele viaže vlhkosť a podporuje tvorbu kolagénu. V tele sa tvorí aktívne a prirodzene do veku 25 rokov Čítať viac »

Odstraňovanie chĺpkov tváre a tela

Zbaviť sa nežiadúceho ochĺpenia je možné mnohými spôsobmi, ale jediný najefektívnejší, najúčinnejší a trvalý spôsob odstránenia je epilácia IPL prístrojom.  Je to spôsob odstraňovania chĺpkov aj s korienkom. Ošetrenie prebieha tak, že lúč svetla zachytáva melanín, ktorý sa nachádza v Čítať viac »

Líčenie

Potrebujete zažiariť na dôležitej udalosti? Chcete byť po celý deň alebo večer krásna a sebavedomá? Napĺnime vám vaše predstavy vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným kozmetickým prípravkom. Taktiež vám vieme ponúknuť aj make – up poradenstvo a Školu líčenia. V ponuke Čítať viac »

Microblading

Tento spôsob úpravy obočia v sebe zahŕňa tetovanie čiarkovou metódou. Za pomoci čepieľky sa vykreslia chĺpky do želaného tvaru, následne sa nanášajú pigmenty, ktoré sa vpravia do pokožky. Ide o zatiaľ najprirodzenejšiu úpravu tvaru a hustoty obočia s dlhotrvácnym efektom.

Odstránenie mílií

Mílie sú drobné cysty bieleho obsahu, ktoré vznikajú na pokožke vtedy, ak sa z nej nedostatočne odlučujú odumreté bunky. Tvorí ich bielkovina zvaná keratín, ktorá formuje vrchnú vrstvu pleti. Na predchádzanie vzniku mílií je nevyhnutná dobrá starostlivosť o pleť, to Čítať viac »

Odstránenie hyperpigmentácii

Hyperpigmentácie sa prejavujú stmavnutím pokožky na tvári, či inom mieste na tele. Vzniká v dôsledku nahromadenia pigmentových buniek – melanocytov, ktoré produkujú kožné farbivo. Príčin vzniku hyperpigmentácií je niekoľko: nadmerné slnenie, vplyv hormonálnej disbalancie, tehotenstvo, dojčenie, menopauza, užívanie antikoncepcie, ochorenia Čítať viac »

Program na zlepšenie vzhľadu jaziev a ich odstránenie

Jazvy sú estetickým problémom, ktorý trápi každého človeka. Je veľmi dôležité obrátiť sa na odborníka, ktorý vám poradí akými spôsobmi je možné jazvy redukovať. Našim klientom ponúkame niekoľko veľmi účinných procedúr na zlepšenie vzhľadu a odstránenia jaziev: Dermapenom Plazmapenom diamantovou Čítať viac »

Ošetrenie aknóznej a problematickej pleti

Pre dosiahnutie a udržanie si zdravej mladistvej pokožky je dôležitá pravidelná a vhodná starostlivosť. Špeciálnu starostlivosť si vyžaduje problematická a aknózna pleť, ktorá potrebuje pravidelné a dôsledné čistenie, tak profesionálne, ako aj čistenie na doma. Po konzultácií s našim personálom Čítať viac »

Antiaging a lifting pleti

Náš salón Vám ponúka široké spektrum omladzujúcich ošetrení z ktorých si každý klient vie vybrať podľa svojich požiadaviek a potrieb. Po konzultácií vám náš odborný personál odporučí vhodné ošetrenia invazívneho alebo neinvazívneho charakteru. V našom salóne vieme predchádzať nielen tvorbe Čítať viac »